Ordu Mezar Bakım Firmaları

CİĞER MEZAR HİZMETLERİ

 
Henüz puan verilmemiş!
 

Ordu Mezar Bakımı

Ordu mezar bakımı ve yapımı işlerinde oldukça tecrübeli, mezarlar hakkında ciddi bilgi birikimi olan firmalar ile çalışmaktayız. Sadece Ordu değil çevre illere de sipariş hazırlayan firmalarımız siparişlerinizi mümkün olan en erken zamanda size vermektedir. Mezar bakımı konusunda da bölgesel olarak çalışan firmalarımız belli bölgeler içerisinde hizmet vermektedir. Ordu’nun her yerine hizmet götürüle bilinmekle birlikte bazı ilçelerde yerel mezar bakım firmalarıyla çalışmaktayız. Bu firmalar sizler için bulunduğu bölge itibarıyla çalışmaktadır. Örnek verirsek Ünye’deki yerel bir şirket kendi belirleyeceği sınırlar içerisinde çalışacaktır. Ulaşımın ne kadar zor olup olmayacağına bağlı olarak sınır genişleyebilmekle birlikte Ordu’nun dağlık yapısı çok yayılmayı engellemektedir. Dağların arasında kalan köylerimize ve bayırda bulunan mezarlıklar için farklı teknikler kullanan firmalarımız, Ordu’nun yağışlı iklimini dikkate alarak ona göre mezar seçimi önermektedir. Firmalarımızda ki ustaların önerilerini dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü firmalarımız bölgesinde ki en tecrübeli ve kaliteli ustalar ile çalışmaktadır. Biz mezarbakım.com olarak müşteri- satıcı uyumunu düzenlemekle sorumluyuz. İstediğiniz mezar yapımı hizmetini olabildiğince iyi almanız için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu nedenle kendimize bir vizyon ve misyon seçtik.

Vizyonumuz

Ordu genelinde mezar bakım ve mezar yapım sektörünü daha kolay ulaşılabilir yapmak ve satıcı ve alıcı arasında ki güven ilişkisini sağlamak mezarbakımı.com ekibinin en temel hareket noktasıdır. Bunu göz önünde bulundurarak iletişim kutularımızı olabildiğince aktif tutuyoruz. Sitemizde iletişim için çalışan arkadaşlarımız düzenli aralıklarla hem kendilerinin kontrolünü sağladıkları hem de güvenebilecekleri bir yazılım ile sizin yardım istediğiniz konularda yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Firmalarımızın dürüstlüğü ve malzeme kalitesi bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle sitemizde hazır mezar satımı yapılamamaktadır. Mezarbakım.com için temel prensipleri şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Satıcı Güvenilirliği
  • Satıcının Güvenliği
  • Müşteri Güvenliği
  • Müşterinin Güvenliği
  • Her daim ulaşılabilir durumda olmak
  • Piyasaya uygun fiyatlar

Müşteri memnuniyeti her firma için olduğu gibi bizim sitemiz ve bünyemizde bulunan firmalarımız için de oldukça önemlidir. Özellikle iş kalitesi, fotoğraf ile gerçek uyumu, sipariş yapılış hızı gibi faktörler ile sizin için en doğru mezar bakım adresi olmaya çalışıyoruz.

Satıcı ve alıcı güvenliği bizler için oldukça önemlidir. Özellikle sitemizde normal adlarda farklı isimler kabul edilmemektedir. İletişim kuran insanların her ikisinin de gerçek kimliğiyle konuşmasını güvenlik adına oldukça önemli buluyoruz.

Satıcının ve Alıcının güvenliği diğer maddeler ile aynı gelse de tam olarak aynı değildir. Ödeme şekillerinden iletişim bilgileri paylaşımına kadar birçok güvenlik açığı bırakacak durumu engellemek durumunda kaldık. Sizlerin güvenliğini önemsiyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuzun getirdiği yükleri olabildiğince sağlam ve dengeli biçimde taşımak için elimizden geleni yapmaktayız. Sitemizi sürekli geliştiriyoruz. Bununla beraber firmaları rastgele seçmek yerine olabildiğince titiz davranmaktayız. Mezar yapım kaliteleri daima bizler tarafından kontrol edilmekle birlikte firmalarımızı puanlayabilmeniz yorum kutularımızı da açtık. Yorum kutularımızda muhatap olduğunuz firmamız hakkında düşüncelerinizi paylaşmanız hem bir sonraki müşterinin daha dikkatli davranmasını hem de bizim denetimimizi artırmamızı sağlayacaktır. Sitemizi olabildiğince sağlam kodlarla yenileyerek herhangi bir bilginizin çalınmasını önlüyoruz. Kredi kartı bilgileriniz, şifreniz veya başka özel bilgileriniz daima değiştirilen kodlar altında güvendedir. Sizler için en doğru hizmeti seçmek bizim boynumuzun borcudur. Sizin memnuniyetiniz için şikâyet kutularımızı her daim açık tutmamızın yanında sitemizin ara yüzünü de oldukça kolay okunabilir şekilde kodladık. İstediğiniz mezar türüne firmaya ve lokasyona kolaylıkla ulaşabilirsiniz.