Kırklareli Mezar Bakım Firmaları

Kırklareli için henüz mezar bakım firması eklenmemiş.
Firmanızı ücretsiz ekleyin.

Kırklareli Mezarlıkları

Şehir Mezarlığı

Kırklareli Mezar Yapım

Kırklareli’nin konumu dolayısıyla birçok yakın büyük şehirden yaşadığımız talep yoğunluğuna rağmen mezar yapımı konusunda herhangi bir kalite düşüklüğü yaşamamaktayız. Ustalarımızın tecrübesinin yanında lazer kesim makinelerimiz sayesinde sizlere istediğiniz mezar tasarımlarını hem hızlı men de kaliteli biçimde ulaştırıyoruz. Lazer kesimin sağladığı avantajlar sayesinde mezarlarımızı bloklar hailinde üretebiliyoruz. Özellikle mermer ve granit bloklar halinde aldığımız mezar yapımı için kullandığımız malzemelerimiz için herhangi bir masraftan kaçınmayarak parça halinde üretim yapmak yerine tek blok taştan tek bir mezar yapımı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin alacağı hizmetin kalitesini önemsiyoruz. Bu nedenle parça parça üretmenin getirebileceği hasarlardan kaçınarak sizler için blok mezar üretimi yapıyoruz. Sizlere yaptığımız mezar kalitesini anlatmak üzere iki farklı alt başlık açtık. Bu alt başlıklarda yaptığımız mezarların fabrikada işlem sürecini ve mezarın sizin istediğiniz mezara getirilerek temel atma işleminin yapılması ve kurulumunun tamamlanması konularında sizlere bilgi verdik. Mezar yapımı oldukça zahmetli bir iş olduğundan maliyetli bir iştir ancak bu maliyeti düşürmenin farklı yolları da vardır. Bu yollardan bazılarını da bu alt başlıklarımızda anlattık.

Mezar Yapım ve Şekillendirme İşlemleri

Mezarlarımız bahsettiğimiz üzere blok taşlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu mezarın eklem yerlerinden kırılmasını veya bu eklem yerlerinde kullanılan yapıştırıcının çok da yeterli olmaması sonucu mezar parçalarının birbirinden ayrılmaması için gereklidir. Biz 3 farklı ana malzeme ile çalışmaktayız. Bunlar beton, mermer ve granit olmak üzere üç farklı mezar yapım işçiliği ortaya çıkarmaktadır. Beton işçiliğimizde uzun kullanımda sorun çıkartmayacak beton harcı yapmakta ısrarcıyız. Bu nedenle yüksek demir yoğunluklu beton kullanmaktayız. Bu betonu özel işlemlerden geçirerek demirin içeride paslanmasını veya mezara zarar vermesini de engellemeye çalışıyoruz. Bu işlemlerin getirdiği kalite ile sizlere mezar yapımı konusunda hizmet veriyoruz. Beton harcımızı özel kalıplara döküp sonrasında da zımparalama ve cilalama işlemlerinden geçirerek mezarınızı hazır hale getiriyoruz.

Mermer ve granit mezarlar için ise blok taşları lazer kesim aracılığı ile mermer mezar ve granit mezar formuna sokuyoruz. Bu işlem sırasında hata olmaması için kodlamamızı sürekli kontrol ediyoruz. Buna rağmen herhangi bir sorun çıkması hailinde ürünü size teslim etmiyoruz. Bunun yerine hatasız olan yenisini yapıp bu şekilde size ulaştırıyoruz. Mezar işçiliği konusunda tecrübeli ustalarımız ile ve lazer kesim konusunda uzmanlaşmış mühendislerimiz ile beraber mezarlarınızı kaliteli bir biçimde üretiyoruz. Kırklareli’nin yağışlı ikliminden dolayı mezarlarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için blok mezar üretiyor ve bu mezarları özel cilalar ile cilalıyoruz. Kullandığımız cilalar mezarların yıpranmasını geciktirecek veya tamamıyla engellemek amacıyla üretilmiş özel ürünlerdir. Sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Mezar Yerleştirme ve Ulaştırma İşlemleri

Mezarınızı sadece Kırklareli’ne değil tüm çevre illere de yapıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Edirne, Tekirdağ, Kocaeli ve Çanakkale’ye mezarlarınızı ulaştırıyoruz. Sadece ulaştırmak ile kalmayıp temel atma işlemini ve kurulumunu da bizzat biz yapıyoruz. Mezarlarınızı yerleştirmeden önce temel atma işlemini büyük bir özenle yapıyoruz. Mezar temelini yüksek demir yoğunluklu çimento ile yapıyoruz ki çökme, ayrılma veya parçalanma olmasın. Halk deyimiyle yalapşap iş yapmamaya özen gösteriyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Kırklareli’nde veya çevre illerde ihtiyacınız olabilecek her türlü mezar yapım, bakım, onarım işlemlerini üs düzey işçiliğimizle biz yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemli olması nedeniyle mezar yapım, bakım işlemlerimizi büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Mezarlarımız özel araçlar ile istediğiniz mezarlığa kadar taşındıktan sonra sizlere temeli atılmış ve kurulmuş biçimde teslim edilmektedir. Herhangi bir soru işaretiniz kaldıysa bizlere iletişim kutularımızdan ulaşabilirsiniz.