BKM Mezar Bakım

BKM Mezar Bakım
Firma Puanı Henüz puan verilmemiş!
Şehir İstanbul
Yetkili Mert Kayacan
İş Telefonu (212) 111 11 11
Cep Telefonu (542) 761 86 72
Web Sitesi www.istanbulmezarbakım.com
E-Posta Adresi kayacanm95@gmail.com
Whatsapp Hattı (542) 761 86 72
Facebook -
Instagram -
Mezarlıklar
 
  • Tanıtım
  • Konum
  • Yorumlar
  • Mesaj Gönder

Yakınlarınızın aziz hatıralarına önem veriyoruz. İstanbul bölgesinde kabir bakımı ve çiçeklendirilmesi üzerine faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır emek verdiğimiz bu alanda peyzaj tecrübemiz ve çalışma azmimizle her müşterimizin memnuniyetini kazandık. Çok iyi bildiğimiz bir işi özveriyle yapıyoruz. Aylık, yıllık bakım anlaşmaları yaparak düzenli şekilde mezar bakımını üstleniyoruz.

Mezar çiçeklendirmesi ve bakımını sistemli şekilde üstleniyoruz. Öncelikli olarak mezar toprağını kontrol ediyoruz. Mevsim şartlarından kaynaklanan sorunları analiz ediyor, yabani ot, yabancı maddeleri temizliyoruz. Ekili çiçek varsa durumlarını kontrol ettikten sonra kalıp kalmayacağına karar veriyoruz. Toprak eğer çiçekler için uygun değilse, dikilecek çiçekler için en uygun toprağı ekliyoruz.

Mezarın durumu; güneş ışığını nasıl aldığı, rüzgarı hangi cepheden karşıladığı, mevsimsel etkileri göz önünde bulundurarak plan yapıyoruz. Böylelikle hangi çiçeklerin dikilmesi gerektiğini en doğru şekilde belirleyebiliriz. Bu işlemler, bilgi ve deneyime sahip, alanında uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi halde çiçeklerin ve toprak örtüsünün bozulmasıyla sonuçlanan kötü deneyimler yaşayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Firmaya Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yap
Adınız ve Soyadınız
İl
Cep Telefonu
E-Posta Adresi
Mesajınız (500/500)
 
  • Fotoğraflar
Firma henüz fotoğraf eklememiş.